bolak

Kdybyste měli napsat vlastní kodex na odpovedi.cz, co by tam nesmělo chybět?

A naopak, přijde vám něco v současném kodexu jako naprostá zbytečnost?

A anketa nakonec: Přecetli jste si všichni kodex?

Nejlepší odpověď
anonym

Není třeba, kodex stejně jako červená na semaforu je pouze orientační ukazatel

S kodexem to mám asi jako s Murphyho zákonem: Až když selžou všechny možnosti,přečtu si návod k použití…:D

Další odpovědi
briketka10

My máme nějakej kodex?

a jestli jo, tak nevím, že bych ho něčím porušila nechovám se snad slušně ??

aramah

Komplet celej, miluju kodexy

Akorát jsem byla dost zklamaná,že je tak krátký,když to začalo být zajimavé tak konec:(((
Jako se vším :))

IQ tykve

Není třeba, kodex stejně jako červená na semaforu je pouze orientační ukazatel

Doplňuji:
Červená,která dráždí pár jedinců!

anonym

Komplet celej, miluju kodexy

Doplňuji:
Stejně ničeho světoborného nevymyslím, tak bych kodex nijak neměnila.

arygnoc

Komplet celej, miluju kodexy

ale s tým semafórom sa mi to páči – pekne klikať aj na farbičky, či odpoveď (otázka) je podľa kódexu.

A kódex na odpovediach?
Krátky, nezáživný.
Zakázať, čo sa dá, na to sme zvyknutí (napr. by som zakázal používať vykričníky, veľké písmená a niektoré písmená vôbec – napr. samohlásky. Aspoň by bola prča, alebo medzery).
A zaviedol by som prstík Tytyty pre tých, ktorí kódex porušujú.
A následovníka následovníka, resp. predkovníka.

Jejda, toho by bolo!!!