bolak

Kdybyste měli napsat slogan na český dráhy, jaký heslo by je podle vás plně vystihlo?

Pojměte to jako reklamní spot do televize nebo do rádia, něco jako:

„České dráhy! Jezdíme včas! …když to stihnem.“

nebo

"Naši strojvedoucí dokáží řídit i vlaky který už maj dávno odsloužíno a drží pohromadě jen dobrý slovo.

U nás zaměstnáváme ty nejlepší z nejlepších! "

Nejlepší odpověď
Lucijej

U mně vede stary, ale dobrý „Čekejte – Dojedem!“

Další odpovědi
RyuzakiKate

Času Dost…

Reuef

Čekáš dlouho ? Čekej dál!

briketka10

Za kvalitní služby na našich drahách se opět zvedne jízdné..

Elk

Máš li vždycky času dost – vítaný jsi ČD host.
Na přejezdech České dráhy odvezou i sebevrahy.
Nastupujte do vlaků, zažijte pouť zázraků.

anonym

Zažijte krásný výhled z okna vlaku a přivezte si s námi spoustu zážitků.
Doplňuji:
Ráda jezdím vlakem – tedy spíše osobním než rychlíkem. Jezdějí včas (občasné spoždění není tak hrozné) a jejich ceny jízdného i služby jsou přínosné.

honza19hk

Čekej dlouho,časem dojedeš.

briketka10

vivat Elk básnický střevo :))