terry

Kdybystě měli možnost se zúčastnit soutěže třeba Kdo přežije nebo Amazing Race, šli byste do toho?

Nejlepší odpověď
www

Teď, ve svých 62+ určitě ne a dřív asi taky, mám jiné zájmy 😉

Další odpovědi
Pepelupe

yes

DusanOrlik

Jestly by to šlo,zkusil bych to !! :D

VampGirl

Určitě, na takovéhle věci mne užije. :D Hrozně bych chtěla vyzkoušet si Ninja Factor. :)

Ondrej01

Do Kdo přežije bych určitě šel, kdybych mohl. Nejsem sice fyzicky tolik zdatný, ale určitě bych si tam dokázal poradit lépe, než ti svalovci co pořád jenom kecají do velení a hned ze začátku vypadnou ze soutěže. Ten ostrov vyhnanství také nemůže být tak strašný. Jenom by mi vadilo být neustále pod dohledem kamer.