Avatar uživatele
kosaaaak

Kdybyste měli k dispozici tlačítko, kterým by se dal kdykoli zničit svět, zmáčkli byste ho?

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 1Pro koho je otázka zajímavá? barnajka před 4602 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
anonym

V žádným příadě, miluju svůj život a tuhle planetu.

Takhle může uvažuvat jen zvrhlý primitiv.
Možná nevíš, že Hitler na sklonku prohrané války měl v plánu totéž.
Jsi opravdu tak zvrhlý nebo jen potřebuješ mermomocí provokovat?

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
barnajka

V žádným příadě, miluju svůj život a tuhle planetu.

Zničit ne, byla by ho škoda…
Ale takhle kdyby existoval ‚reset‘ čudlík… jóóó, to by mě asi hodně svrběly ruce v pokušení zmáčknout :)) Prostě kompletně vynulovat a zkusit to ještě jednou… a snad už konečně správně…

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
arygnoc

V žádným příadě, miluju svůj život a tuhle planetu.

život (a nejen ten můj) není kreslený seriál, kde Tom nebo Jerry, po tom, co se pozabíjejí, obživnou, ani hra na PC, kde po Game Over si zopakuješ level.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
baghira

V žádným příadě, miluju svůj život a tuhle planetu.

Takových tlačítek existuje na světě několik, a právě „doktrína MAD“ – jistota vzájemného zničení – je důvodem k tomu, že ho (zatím) nikdo nepoužil.

http://tomasva­na.cz/index.php/pu­blikacni-cinnost/akademicke-prace/8-aplikace-doktriny-mad-v-bipolarnim-svete.html

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
dědapetr

V žádným příadě, miluju svůj život a tuhle planetu.

Akorát je zajímavé,že takové otázky takového tipu mě pokládá šestiletý vnuk,kdybys byl čaroděj a podobně.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
filva

Mačkal bych ho od rána do večera kdyby to šlo.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
hornik.

V žádným příadě, miluju svůj život a tuhle planetu.

Kdyby ano, moc bych toho litoval!

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
lucille

V žádným příadě, miluju svůj život a tuhle planetu.

zničit svět? to nee..:/
Ale od základu ho změnit.. to by bylo lepší.. :)

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
kosaaaak

Axle prosímtě drž se otázky. Pokud nechceš odpovídat, tak prostě neodpovídej ale nepiš mi tam nesmysly a nesrovnávej mě už prosím s Hitlerem >> viz Kodex uživatele. Děkuji.

před 4602 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
dědapetr

Dr.Axl tě nepřirovnává k Hitlerovy,jen uvedl historický údaj co měl Hitler v úmyslu.Říká se také že potrefená husa nejdřív křičí.Také jsi tu chtěl něco měnit a pokládáš sám otázky typu
k sbírání palců.

před 4602 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
kosaaaak

Ano, historický údaj to možná je, ale v tomto případě je to spíš žvást. Otázka zněla zda by zmáčknul tlačítko, čili to jestli chtěl hitler zničit svět rozhodně není odpovědí na otázku, tedy alespoň podle kodexu uživatele, a proto by to mělo patřit do diskuze nebo by se to mělo rovnou smazat. Zkusil jsem to nahlásit jako vadnou odpověď ale nic se nestalo, tak nevím jestli to funguje.
Jinak to co píšeš ty není tak docela pravda. Já si tu nestěžoval na lidi co pokládají hloupé otázky, to byl někdo jiný, já jen podotkl že je to zajímavý postřeh. A oprav mě jestli budu mluvit z cesty, ale oprpavdu mi nepřipadá zrovna dvakrát spravedlivé, když má například někdo problém s počítačem, který tu lidé řeší celý den a pak za to dostanou on toho člověka dva palce (protože nikoho jiného třeba tento konkrétní problém nezajímá) a někdo jiný přispěje do otázky „Co vás napadne když vidíte tlustého člověka“ hláškou „že by už neměl žrát“ a dostane za to dvakrát tolik bodů, ačkoliv vlastně o žádný problém, tudíž ani o žádnou pomoc (či radu) nešlo.

před 4602 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
dědapetr

Připadlo by ti spravedlivé kdyby odpověď typu kolem počítače hodnotili lidé kteří dané problematice nerozumí a hodnotili jen aby vypadali jako že tomu rozumí?Kolem tloušťky,k tomu se může vyjádřit větší počet lidí,ač je to jen názor dotyčného.Nakonec jsi se té otázky taky zúčastnil,a nazval jsi tlustého „balón“.Nebo se pletu.

před 4602 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
kosaaaak

Nepleteš, a přišlo mi nespravedlivé že jsem za to dostal nějaké body. Cítím se špinavý.

před 4601 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek