petr77

Kdybyste měli dostatek peněz, změnili by jste svůj život? Ale proč jej nezměníte hned a změnou sebe nezískáte ty peníze?

Nejlepší odpověď
Deli

Mám vše, co ke spokojenému životu potřebuji. Víc peněz, třeba nějakou výhru, bych investovala do zajištění dětí, případně svého stáří. Svůj život bych nijak výrazně neměnila. Maximálně bych si koupila nové džíny.

Další odpovědi
terry

Je to jak píšeš, změnou sebe získáme peníze, ale nic není hned. je to proces.
Pár takových znám a jsem v kontaktu, takže se mám od koho učit.

Jejich život mě motivuje. Mají možnost volby. A to je pro mě důležité, Mám ráda svobodu a nechci být na někom nebo něčem závislá.

http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/jak-vydelat-penize

Damiana

Ptáš se špatně. Podle tvého je každý na prachy. Věř tomu, že pro každého znamená štěstí něco jiného. Změnit svůj život k lepšímu můžeš třeba tím, že začneš vyvyšovat jiné hodnoty a navíc tě to nebude nic stát.

anonym

Víš proč, Petře? My si holt na ty prachy raději v klídku počkáme a unavovat se s nějakým řešením budeme až v případě, že to bude nezbytně nutné. – Tohle je výsada stáří koukat na to lidské hemžení s nadhledem.
Doplňuji:
Ad Terry. To bylo hezké, já už to brala vážně a Vy jste udělala takový krásný vtípek. To je „boží“!

jendahun

Kdybych měl dostatek peněz,tak v této zemi nejsem ani minutu.
Terry,pracuji na sobě už padesát let,ale asi špatně.S tou příležitostí a změnou je to po padesátce čím dál horší.Asi nemám ten onéééé…talent,dos­tatek píle,konexe na těch správných místech a zase mi přebývá slušnosti,což je v dnešní době na škodu.Vyučil jsem se na náklady podniku,ale tímto skončilo.SŠ jsem si platil,protože jsem si ji dělal dálkově sám,za své nemalé peníze jsem si udělal řidičák na náklaďák,dál jsem se v mezích možností sám vzdělával – a dnes mi to je všechno na hov…Bohužel na jazyky jsem tvrďoch.Tak mi prosím tady nevykládejte něco na způsob „každý strůjcem štěstí svého.“
Ještě bych se mohl rozprodat na náhradní díly…
Doplňuji:
Ještě doplním aktualitu z tohoto týdne,možná jste to taky zaregistrovali­.Psalo se tam,že vláda chce,nebo schválila zákon o nadstandardní lékařské péči.Kdo si bude přát při operaci slepého střeva jiného lékaře než určeného,připlatí si 5 tisíc.Tak mě napadlo jak to asi bude v praxi vypadat – nemáš peníze-bude tě kuchat a trénovat na tobě nějaký medik,možná vrchní sestra v rámci tréninku.Takže tak je to nějak s penězi.Nemáš – umřeš.