bolak

Kdybyste dostali příležitost od člověka, kterej by znal na všechno odpověď…

…položit mu jednu jedinou otázku, na co byste se ho zeptali?

Nejlepší odpověď
anonym

Co nevíte?

Další odpovědi
Lucijej

Náhodou.....já takových lidí znám spoustu.
Na všechno znají odpověď.

Jen si nejsem vždycky jistá správností......

anonym

Proč nesedí ve vládě naší milované České republiky?!
Doplňuji:
Chybí mi tam písmenko- š! To jsem celý já,dědek sklerotická! 😁

anonym

Na moji otázku by odpověď neznal.

Pepa88

Jaký je smysl života?

Damiana

Takových znám…:-) Obvykle se ptám: Co vás trápí? S čím vám mohu pomoci?

johana 56

Jak zareagujete, pokud zjistíte,že Vaše odpověď není správná a pravdu má někdo jiný – přijmete tento fakt,nebo budete trvat na své neomylnosti?

Michal Kole

Proč některé ženy dokáží plavat.

huxa

co by ste stalo, kdyby pinokio řekl: „teď mi naroste noc“ :)

kruttor

Proč admin maže bezdůvodně otázky.

anonym

Jaká čísla vytáhnou v příští tahu Sportky

Lukasy

Jak nezestárnout a žit navěky, ale i kdyby to nějak udělat šlo tak byc určitě to nebylo pro mě realné z nějakeho duvodu.
Takže všechny čisla do sportky nebo to kde by bylo momentalně nejvyšši vyhra a aby neřekl kromě poděkováni bych mu z toho i něco dal :)