Avatar uživatele
Rozamunda

kdybyste chtěli s dívkou co vás zaujala opravdu chodit přinesli byste jí na prvním rande růži ?

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 1Pro koho je otázka zajímavá? lukas.zmizik před 3884 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
quentos

kdysi ano, po zkušenostech už radši ne. Polovina dnešních holek na to totiž nezabírá (lépe zabírají na vejtahovský kecy) a druhá polovina se toho lekne, protože jim to přijde „moc“.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
huxa

Dle situace, většinou ovšem ne.

Většinou je první rande takové seznámení, ovšem třeba někoho z práce, s kým ste se domluvili vážně na rande, tady bych neviděl důvod, proč ji nedonést.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
lukas.zmizik

Já nosím dívkám růže…takové ty malé za padesát korun z penny marketu. Ona jak se oddělá etiketa a obal, vypadá to moc pěkně.

Ale už nějakou delší dobu sem se chtěl odhodlat k tomu, seznámit se s náhodně vybraným děvčetem pomocí této kytice růží. Myslím, že jakmile půjdu třeba po ulici a najde se tam nějaká sympatická a usměvavá dívka, tak jí tu kytku dám. V kytce bude schované takové malé papírové komuniké a na něm bude pomocí hádanky nebo nějaké slovní úlohy vysvětleno, kde to děvče najde schované druhé psaní, tentokrát třeba s mojí adresou, nebo číslem. Vypadá to komplikovaně ale může to být sranda.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Drap

Proč ne ? Tím žádnou neurazíš.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Reezo

Podle mého názoru jsou stále dívky, který ocení květinu, ale spíš už je to dneska přežitek… Já osobně jsem posledně dal růži slečně o kterou jsem měl zájem. Ona si ji odložila v práci, aby jí nemusela nosit všude s sebou. Když jsem se jí pak zeptal, jestli si jí nezapoměla v práci, tak mi odpověděla, že ji nemá. Vyhodnotil jsem to tedy negativně a holčině jsem dal sbohem. Na květiny letí starší ženský

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek