Rozamunda

kdybyste chtěli s dívkou co vás zaujala opravdu chodit přinesli byste jí na prvním rande růži ?

Nejlepší odpověď
quentos

kdysi ano, po zkušenostech už radši ne. Polovina dnešních holek na to totiž nezabírá (lépe zabírají na vejtahovský kecy) a druhá polovina se toho lekne, protože jim to přijde „moc“.

Další odpovědi
huxa

Dle situace, většinou ovšem ne.

Většinou je první rande takové seznámení, ovšem třeba někoho z práce, s kým ste se domluvili vážně na rande, tady bych neviděl důvod, proč ji nedonést.

lukas.zmizik

Já nosím dívkám růže…takové ty malé za padesát korun z penny marketu. Ona jak se oddělá etiketa a obal, vypadá to moc pěkně.

Ale už nějakou delší dobu sem se chtěl odhodlat k tomu, seznámit se s náhodně vybraným děvčetem pomocí této kytice růží. Myslím, že jakmile půjdu třeba po ulici a najde se tam nějaká sympatická a usměvavá dívka, tak jí tu kytku dám. V kytce bude schované takové malé papírové komuniké a na něm bude pomocí hádanky nebo nějaké slovní úlohy vysvětleno, kde to děvče najde schované druhé psaní, tentokrát třeba s mojí adresou, nebo číslem. Vypadá to komplikovaně ale může to být sranda.

Drap

Proč ne ? Tím žádnou neurazíš.

Reezo

Podle mého názoru jsou stále dívky, který ocení květinu, ale spíš už je to dneska přežitek… Já osobně jsem posledně dal růži slečně o kterou jsem měl zájem. Ona si ji odložila v práci, aby jí nemusela nosit všude s sebou. Když jsem se jí pak zeptal, jestli si jí nezapoměla v práci, tak mi odpověděla, že ji nemá. Vyhodnotil jsem to tedy negativně a holčině jsem dal sbohem. Na květiny letí starší ženský