Avatar uživatele
annas

Kdybyste byli nuceni přenocovat v Uměleckém hotelu v Berlíně, který typ pokoje byste si kvůli zážitku vybrali?

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 5Pro koho je otázka zajímavá? vagra, barnajka, anonym, Drap, anonym před 4658 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
anonym

Vězeňskou celu

Zrcadlo na stropě už jsem zažil, tak abych věděl co mne čeká až nebudu mít na dluhy.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
DDarent

Blázinec

Potom bych se cítil jako doma!!!!!

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
barnajka

Blázinec

Blázinec, rozhodně :)
Rakev symbolizuje smrt – a se smrtí si nezahrávám ani v rámci srandy, takže rakev e-e, nebrat :( Vězeňská cela mě neláká, na mučidla nemám sado-masochistický sklony :), montážní jáma mi připadá jako prostředí takový nemastný-neslaný…a podlaha na stropě? To by byl pro mě asi takový nezvyk, že nakonec by mě do toho blázince šoupli stejně. Tak tam jdu rovnou :)
Navíc mi je to prostředí jaksi blízký – kousek od školy jsme měli psychiatrickou léčebnu, nebo mě taky vždycky fascinovala postava „blázna“ Renfielda z Drákuly. Bečela jsem smíchy u Saxany, konkrétně scének v blázinci – cvok á la Helena Růžičková byl autentický maximálně! :)
A když pominu fakt, že sama jsem tak trochu poděs, zastávám názor, že hranice mezi „normálnem“ a „bláznovstvím“ je tenčí, než si myslíme. Stačí málo – a ve cvokhausu může skončit kdykoliv kdokoliv z nás. Viz můj oblíbený vtip :)

Během návštěvy v blázinci se ptá návštěvník ředitele, podle jakých kritérií bude rozhodnuto, zda někdo bude zavřen nebo ne.
Ředitel vysvětluje:
No my napustíme vanu vodou, dáme kandidátovi lžičku, hrnek a kýbl a poprosíme ho, aby vanu vyprázdnili.
Návštěvník povídá:
„Aha, rozumím, normální člověk vezme kýbl aby to šlo rychleji, že?“
Ředitel: Ne, normální člověk vytáhne špunt…
Chcete pokoj s balkonem nebo bez?" :)))

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
dědapetr

S podlahou na stropě

Jedenou bych to vyděl obráceně.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Pomelo74

S podlahou na stropě

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek