Rokio

Kdybyste byli na vojně, co byste tam chtěli dělat?

Vaše činnosti v armádě

Nejlepší odpověď
Shef

Já už mám vojnu dlouho za sebou :) byl jsem v protichemický a nebylo to tak zlý :D

Další odpovědi
anonym

Byl jsem jako řidič v Praze a nejezdil jsem za oba roky 20 tisíc km.Znova bych chtěl být řidičem.

klumprt

Taky jsem byl chemik – průzkumník a bylo to docela v pohodě. Kdybych si ale mohl vybrat, tak bych chtěl řídit cokoli, z čeho by mi do civilu zůstaly papíry na náklaďák – to je aspoň k něčemu. A asi by mě to i bavilo.

Kura

7. rota protichemické ochrany se hlásí !!!
klumprt : Nic takovýho nebylo, pokud jsi byl chemik, byl jsi iperiťák, pokud jsi byl průzkumník, byl jsi bigoš, to co jsi napsal je kravina.

Lamalam

Četařka Babinčáková.

Czedicz0

Čistit kartáčkem záchody :)

Dismas

Armádního generála.

zjentek

Obírat spoluvězně v kartách o žold a v pingpongu o tatranky! Kupovat si za cizí žoldy v armě tvrdý ameriky!

anonym

to co jsem tam byl, provianťák

mojitek

nestraš! Jinak PVOS to jistí 😉 ale už jenom jako mazák nebo suprák hlavně ! :D