dgfdgf

Kdybyste byli finančně nezávislí a nechali si stavět dům, v jehož obyváku by byl bazén, chtěli byste ještě jeden obývák?

…ještě jeden obyvák bez bazénu?

Třeba já nevím, protože kdybyste si pozvali přátele s jejich dětma, a oni by pořád chtěly do bazénu nebo tak něco… Vim, že je to divnější otázka, ale jsou tady i divnější.

Odpovědi
nyjono

Určitě jo.
Nikdo, ani děti, nechce být v bazénu POŘÁD.
Neznám nikoho, ani z těch, kteří jsou hodně finančně i časově nezávislí, aby měl nebo chtěl mít v obýváku bazén. To vídáme pouze ve STARÝCH amerických filmech.

louskáček

S touto stavební úpravou jsem se setkal.Po čase se tento prostor stejně kvůli vlhku oddělil od zbytku domu.(Ten nábytek nebyl s dřevotřísky a stejně to nevydržel).No pokud bych byl finančně nezávislí tak si myslím,že na tom ostrově bych takový švýcarský nůž asi nevyužil.

ten který je

Já bych místo dalšího obýváku zvolil spíše nějakou hodnou ženu,se kterou bychom se měli rádi.

ivzez

Bazén v obýváku bych nechtěla kvůli vlhkosti.
Když už, tak samostatnou plaveckou „halu“ a saunu.

Obývák by stačil jeden a k tomu účelově zařízené místnosti.
V jedné bych měla knihovnu, další bych zařídila špičkovou
technikou pro poslech hudby, …

A pro děti bych bych vedle „pokojíčku“ a „pracovny“ zřídila obrovskou hernu…