verka

Kdybyste byli broukem, tak jakým a proč?

Tuto otázku mi položil kluk ze čtvrté třídy, tak mu zkuste odpovět, já mi to vyřídím.

Nejlepší odpověď
anonym

Led je to jediný brouk kterého znam a vy jste mi ho použila,ještě šváb,ale tím bych být nechtěla

Další odpovědi
led

hovniválom. Váľa si svoju guličku a o nič sa nestará 🙂
ale asi sa mi to nepodarí ☹
Doplňuji:
Buraku je mi ľúto, ale o nič sa nestarám 🙂

Bumbes

Asi štěnicí. Jak se nyní přesvědčují v NY, štěnice jsou nezničitelné…
Doplňuji:
http://www.ces­kenoviny.cz/zpra­vy/po-spojenych-statech-se-siri-stenice-suzuji-vetsinu-mest/508087?rss

BEAES

Já slunéčkem sedmitečným, byla bych užitečná.

anonym

Brouk Pytlík,ten nemá chybu.
Proč? Můj parťák by byl Ferda Mravenců.

Michal

Sluníčkem,nosil bych lidem štěstí.