kosaaaak

Kdybyste byli adoptovaní, chtěli byste o tom vědět?

Hlasujte v anketě

Nejlepší odpověď
anonym

Ano

Urcite ano a i kdybch sama nejake dite adoptovala , uz uplne od zacatku bych mu o tom vypravela … nepochopim , jak nekdo muze neco takoveho zatajovat. Neni to dobre ani pro jednu stranu. -iv-

Další odpovědi
pokazdejinak

Ano

takováhle věc se rozhodně tajit nemá a kdyby to bylo opačně, sama bych jí taky dítěti netajila

Deli

Ano

To, že se to tají, přinese jednou velmi mnoho bolesti.

anonym

Ano

Ejhle, opět další vlna populistických otázek, jak laciné!
Inspirace od předchozí otázky Kerberus je zcela zjevná.

filva

Ano

lucille

Ano

anonym

Koukám, že ti to v rozčilení koktá (zdvojeně). U písemného projevu je to obzvlášť srandovní.
Nevztahuj to hned na sebe, tady totiž v historii bylo pár podobných sinusoid, zasvěcení vědí, čeho se to týká.

kosaaaak

Axl : Už s tím rýpáním začínáš být trapný. Pokud máš doma nějaké problémy, tak si běž popovídat s odborníkem a nevylévej si to zde. Děkuji.

kosaaaak

Axl : Už s tím rýpáním začínáš být trapný. Pokud máš doma nějaké problémy, tak si běž popovídat s odborníkem a nevylévej si to zde. Děkuji.

anonym

Jen tak na okraj a pro tvou informaci,
na téma adopce tu bylo už 10 stránek založených témat, viz link níže.

http://www.od­povedi.cz/vyh­ledat?ie=UTF-8&cx=01759792­7737963345235%3Alv-gxwjxnxe&cof=­FORID%3A11&ci=­&q=adopce&sa=Vyh­ledat#1650