Rokio

Kdybyste bydleli v hradě, jak by měl podle vás vypadat?

Ideální hrad

Odpovědi
Drap

Z dnešního hlediska nepotřebuje obrané prvky jako ve středověku, tak je uplně jedno jak bude vypadat. A když už jsem u toho, tak na hradě jsem nebydlel a ani bydlet nebudu.

zjentek

Kdybych tam bydlel? Ideální hrad? Tak v prvé řadě by se tam nemělo chlastat. Nulová tolerance pro Chlast na hradě. Žádný oslavy, nic takovýho.

led

1 – zrenovovaný a sebestačný
2 – zateplený
3 – elektrická sieť z vlastného zdroja, poistky! menej ako 25A!
4 – voda vlastná s čističkou vody
5 – neznámy pre daňovákov a exekútorov
6 – neprístupný pre zlodejov a nežiaducich osôb