bolak

Kdybychom svět rozdělili na 2 poloviny lidí, na skupinu A a B, přičemž lidé by se nesměli množit mimo svou skupinu…

…jak dlouho by trvalo, než by obě skupiny byly mezi sebou geneticky nekompatibilní pro rozmnožování?

Nejlepší odpověď
lukas.zmizik

já to umím vypočítat pouze kdyby skupina A byly ženy a B muži

Další odpovědi
ReHu

Mám dojem, že každá ta skupina by byla natolik početná, že by uvedené nehrozilo.

anonym

Romeóóó,Juliééé…

pokazdejinak

asi hodně dlouho – vemte si vlky a psy… jak dlouho už se cíleně množí odděleně a pořád může vzniknout kříženec

mosoj

Microsoft to zvládne. Za pár let budeme kompatibilní i se stromy.

briketka10

Pumík

dobrý
mě napadlo Cikáni do bojééé 😁