Radomír.cz

Kdybych vystudoval na SŠ obor ekologie, dostával bych dost peněz?

Ekologie

Nejlepší odpověď
Drap

Samozřejmě, pokud potom získáš dobře placené místo.

Další odpovědi
setapouch

Muzes delat v neziskovce za par korun nebo v nadnarodni korporaci brat tezke penize za to, ze budes vymyslet protiargumenty pro diskuse s ekoteroristy.

www

Nevím, co je pro tebe ‚dost‘ peněz 😉
Jsou organizace, kde platí slušně i člověku v oboru se SŠ, a jsou i jiné kde nechce nikdo dělat ani s VŠ. 😁
Přečti si proto inzeráty. Pokud nejsou žádné, momentální zájem teď zkrátka není.

Děda Louda

V současné době probíhají jednání o zvýšení minimální mzdy tak, aby bylo možné přežít. Takže pokud to vezme dobrý konec, nemusíš si o dostatek peněz dělat starosti.