lukas.zmizik

Kdybych vám řekl, že jsem dneska viděl ducha, věřili byste tomu?

Třeba novinám byste to nevěřili. Tam se lže jako když tiskne. Ale já jsem normální zdravý člověk, mám tady hodně bodů a přece bych vám nekecal. Byl něco jako poloprůhledný letící kus prostěradla přes cestu. A nevím, jak se s tím mám vyrovnat.

Způsobil jsem vám tím nějaký zásadní obrat v životě?

Nejlepší odpověď
Damiana

Věřím ti. Když jsi podle sebe „normální“ a máš tu „hodně bodů“. To přece zaručuje spolehlivost ve všech směrech. 😁

Ale vážně. Věřila bych ti i bez toho. Stát se může všechno. Sama vím, o čem mluvím. Kdo nezažil sám, nepochopí.
Jó a s tím obratem (asi spíš zvratem:-)…tak…nezpůsobil.:-)

Další odpovědi
mosoj

Docela ti závidím. Za celý život jsem mimo toho ducha co mně čas od času opustí a toho jsem ještě jenom slyšel, žádného neviděl.

hanny 2

Možná bych Ti to i věřila,tady už je možný úplně všechno,ale jestli to nebyl kus igelitu letící ve větru!

anonym

nechlastaj metanol, prídeš o zrak.
to za prvé.

a za druhé:
keď to nebol nejaký utrhnutý kus igelitu (poloprůhledný letící kus prostěradla), tak vitaj v klube.
Fox Mulder

anonym

Jasně způsobil, a to ten že jdu spát 🙂

Ronnynik

Ano, věřila bych ti. Nejspíš proto že já ducha nejspíš viděla taly. Seděla jem v obýváku a najednou vidím jak se něco bílího prochází po balkoně.

anonym

To se máš, já ducha doteď jenom cítil, no myslím, že toho svého ducha bych vidět ani nechtěl :).