Michal Kole

Kdybych v době evidence na úřadu práce spáchal ze stresu sebevraždu, zašla by Policie čské republiky i za úřednicí ?

Uznávám, že dotaz může působit pro některé lidi morbidně.

Inspirovala mě neštastná událost v Británii

Ale o na tom, že ze stresu či depresí se sebvraždy čas od času spáchají se snad shodneme, když se dotyčný nedostane včas k lékaři nebo strana se kterou je občan ve „sporu“ se pokusí najít nějaký „kompromis“, jiné řešení, …

Nejlepší odpověď
Drap

Ne, proč by měla ? Stejně tak by nešla na poštu a za tvým kominíkem

Další odpovědi
led

Len, ak by to malo nejaký vzťah k dôvodu samovraždy.
Veď keď sa niekto utopí vo vani, npôjdu zisťovať príčinu utopenia do vodárne. Išli by len, ak by kvalita, či závadnosť vody bola príčinou utopenia.

venkovan

Určitě – musí se zeptat na tvůj stav před tím činem lidí se kterými jsi byl v kontaktu.

anonym

ne , není důvod.