bolak

Kdybych si pootočil oko o 180 stupňů, viděl bych stejně nebo vzhůru nohama?

Nejlepší odpověď
Funna

když jen zakroutíš okem i s očním nervem, tak uvidíš pořád stejně…ale pokud bys nechal oční nerv tak jak je a na něj znovu „připojil“ otočené oko, tak uvidíš obráceně, protože impulsy ze sítnice půjdou do nervu taky obráceně…ale oko není symetrické, tak by to byl s tím obrácením problém .-)

Další odpovědi
vlk samotař

Udělej stojku -zjistíš to

BANAN93

někde sem viděl že oko vidí vzhůru nohama normálně a cestou do mozku se to převrací asi určitě bylo by to stejný jako když si pověšenej hlavou dolů