Michal Kole

Kdybych si koupil sprej na hmyz nevadil by mé alergii? Mám problém vlézt do drogérie, kde je smrad prášků, barev – kašlu

Nejlepší odpověď
anonym

Michale, spreje proti hmyzu většinou cítit jsou. Když místnost vystříkáš, musíš nechat koupený přípravek působit a sám mezi tím musíš jít na bazén učit plavat přítelkyni (taky proto, aby Tvoje alergie nedostala na frak). Potom musíš důkladně vyvětrat.
Do drogerie ale nemusíš chodit, pošli tam mámu.

Další odpovědi
mosoj

Tvůj imunitní systém je zcela zničen chlorovanou vodou z bazénů.

anonym

Nedýchej tak zhluboka.

barnajka

Záleží, jaký sprej potřebuješ, tj. na který druh/druhy hmyzu plánuješ u vás doma spáchat genocidu :) Ale třeba Biolit už dneska seženeš i v sensitive=nes­mradlavé verzi a účinkuje fakt parádně. Výrobce sice oficiálně uvádí, že přípravek je určen na mouchy a komáry, ale já tím v případě potřeby sestřeluju i moly, vosy a pavouky…a v pohodě: potvory padnou jak podťatý, přičemž tvá citlivá maličkost by neměla utrpět ani tu sebemenší újmu ;)
http://biolit­.cz/produkty-detail.asp?Ka­tID=2&ID=83