Kdybych si koupil Airbus A380, za jak dlouho by byla návratnost?

Nejlepší odpověď
Lamalam

To záleží mj. i na tom, za kolik by jsi ho koupil, jak často bys létal, jaká by byla obsazenost a za kolik bys prodával letenky.

Další odpovědi
cukrar

Pokud byste byl dobrý majitel, tak brzy, pokud špatný, klidně Vám ho v exekuci seberou.

Kelt

Na jedné straně cena, na druhé straně – počet míst, personál, objem nádrží, cena paliva, spotřeba paliva na určitou vzdálenost. A nyní uvažuj, pokud bys to chtěl například za 1 rok, a létal bys 2 x týdně do USA, kolik by museli platit cestující. Taky záleží, co jim nabídneš. Pokud nic, už s tebou příště nepoletí. Samozřejmě je třeba se podívat po cenách konkurence. Jako podnikatelský záměr je to zajímavé, ale potřebuješ na to team.

anonym

normálně,třeba jako lufthansa.