zjentek

Kdybych rekla, ze mam dukazy, ktere jednoznacne ukazuji na mírumilovný záměr mimozemšťana, dali byste mu sanci?

Nejlepší odpověď
Psychotic

Dal bych mu šanci i bez důkazu… koneckonců okamžitá podezíravost není nejlepší začátek spolupráce. Samozřejmě „důvěřuj, ale prověřuj“ platí.

Další odpovědi
dudu

Asi bych neměla jinou možnost, protože pokud dokázal přicestovat z hlubin vesmíru, má námi nedosažené vědomosti a ovládá vyspělou techniku. Pak jsou aktivní projevy nepřátelství zcela iracionální a onoho ufounka je lepší si přitisknout na hruď.

Kepler

Určitě, ale nejdřív bych si ty důkazy nejdřív pořádně prohlídnul. Znáš to: důvěřuj, ale prověřuj. Nakonec by nám mohl docela i pomoci, když uvidí některé zástupce Homo sapiens idiotia.

Kelt

Nevím, proč používáš ženský rod? Pokud budeš dávat takové důkazy, musíš sám dokázat, že nejsi otrok toho mimozemšťana.

anonym

Klidně bych mu vyzradil veškeré slabiny Země, aby ji už konečně zničil. S trochou štěstí by možná mě jakožto jediného nechal žít, a zbytek života bych prožil na jiných planetách v luxusu.

Cenobita

fgh: nebo prožiješ dlouhý život ve výzkumném ústavu jako zvířátko na vivisekce, v lepším případě budeš jako zajímavost v ZOO, či panoptiku

Nuk nuk

Otázka zní, kdo je to mimozemšťan. A jakou potřebuje šanci? Jinak samozřejmě, kdybyste mi přinesl důkaz, že máte někde mimozemšťana, který potřebuje pomoc, tak bych se mu tu šanci pokusila dát.

zjentek

Kelt, co nevíš? Všechno je na tabuli.

Kepler

Kelt: bacha na něj, je to první předvoj Emzáků, píše tak schválně a jenom nás testuje. Už jenom jeho dotaz na pochodující žáby mi byl podezřelý!

zjentek

Vy homo sepiens o sobě mnohé ještě nevíte.

Kepler

No ja, je to v dupě, ale je to tak

zjentek

Bonusy došly. Většina. Už nevím, kam bych si šel stěžovat. Kat. hmyz a aliens také chybí.

Kepler

S kategoriemi je to tady vůbec na guvno. Tak si založme svou soukromou. Označme si ji značkou ET. Hmyzové se ještě do předepsaných kategorií vejdou. A nestěžuj si, když i lampárna selhala, vole.

kapka

Kde ses naučil tak skvěle řeči? :)

Kepler

Já nevím, asi to mám od přirození 🙂

zjentek

Tak jsem se už narodil, je to dar. Kepler pouze kopíruje, ale příliš se mu to nedaří. ;)

Kepler

Nekopíruju, jsem rodák ze Slezska a když jsem šel do první třídy, tak jsem česky neuměl. Fakt nekecám.