bolak

Kdybych přišel do banky oznámil,pracovnici u pultíku že bych si u nich chtěl založit účet a na hlavě bych měl punčochu..

..myslíte že by na mě zavolala policajty? Respektive že by mě tamější ochranka ihned zpacifikovala nebo by mě normálně požádali abych se posadil a projednali se mnou všechny náležitosti?

Přece, je demokracie, takže dneska může každej chodit oblečenej jak chce.. no ne?

Nejlepší odpověď
led

Veľmi presne je k tejto otázke priradená aj vaša ďalšia otázka:
Už jste někdy volali záchranku?
http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/uz-jste-nekdy-volali-zachranku-a-jak-se-ma-spravne-postupovat
Vás neučili slušnosti, mladý muž?
Pokiaľ viem, muž pri vchádzaní do miestnosti, kde sú dámy, zloží pokrývku hlavy -klobúk, čiapku, punčochu-
Ako sa chcete dívať vzájomne zoči voči do očí?

Další odpovědi
elektrikář

Raději to nezkoušej. Znamenalo by to policajty a pak na dlouho rovnou blázinec.

manon

Já Ti věřím všechno, ale tady být na místě ochranky, měla bych taky jisté pochybnosti, co jsi zač :) Kdybych ale byla na místě té úřednice a dostal by ses až ke mně, máš účet založený. Co by mi taky zbylo… :) Mířil bys u toho na mne vodní pistolkou?

zzzzz

Nedávno jsem četla na netu, že se jeden chlap chtěl fotit na občanský průkaz s cedníkem na hlavě. A neprošlo mu to. Myslím, že ta punčocha by ti taky neprošla, jedině, že by šef ochranky byl fetišistický úchyl. 🙂

RedC22

Napadá mě jen jeden způsob, jak to určit s jistotou: experiment. (Pokud budeš moci, tak dej vědět, jak to dopadlo.)

bolak

manon: nejsem blázen! s pistolkou bych do banky nelez, to by mě mohlo stát i květák…ale přeci jenom, z těch ČS detektivek jsou lidi zvyklý na to že každej člověk kterej má na hlavě punčochu je loupežník, a vůbec si neuvědomujou že to může bejt jenom styl oblékání!!

manon

Taky jsem asi podle Tvých představ drobet konzervativní :) Punčochy leda na nohy :)