Avatar uživatele
bolak

Kdybych přišel do banky oznámil,pracovnici u pultíku že bych si u nich chtěl založit účet a na hlavě bych měl punčochu..

..myslíte že by na mě zavolala policajty? Respektive že by mě tamější ochranka ihned zpacifikovala nebo by mě normálně požádali abych se posadil a projednali se mnou všechny náležitosti?

Přece, je demokracie, takže dneska může každej chodit oblečenej jak chce.. no ne?

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 4Pro koho je otázka zajímavá? manon, kapka, briketka10, zzzzz před 4154 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
led

Veľmi presne je k tejto otázke priradená aj vaša ďalšia otázka:
Už jste někdy volali záchranku?
http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/uz-jste-nekdy-volali-zachranku-a-jak-se-ma-spravne-postupovat
Vás neučili slušnosti, mladý muž?
Pokiaľ viem, muž pri vchádzaní do miestnosti, kde sú dámy, zloží pokrývku hlavy -klobúk, čiapku, punčochu-
Ako sa chcete dívať vzájomne zoči voči do očí?

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
elektrikář

Raději to nezkoušej. Znamenalo by to policajty a pak na dlouho rovnou blázinec.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
manon

Já Ti věřím všechno, ale tady být na místě ochranky, měla bych taky jisté pochybnosti, co jsi zač :) Kdybych ale byla na místě té úřednice a dostal by ses až ke mně, máš účet založený. Co by mi taky zbylo… :) Mířil bys u toho na mne vodní pistolkou?

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
zzzzz

Nedávno jsem četla na netu, že se jeden chlap chtěl fotit na občanský průkaz s cedníkem na hlavě. A neprošlo mu to. Myslím, že ta punčocha by ti taky neprošla, jedině, že by šef ochranky byl fetišistický úchyl. 🙂

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
RedC22

Napadá mě jen jeden způsob, jak to určit s jistotou: experiment. (Pokud budeš moci, tak dej vědět, jak to dopadlo.)

před 4154 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
bolak

manon: nejsem blázen! s pistolkou bych do banky nelez, to by mě mohlo stát i květák…ale přeci jenom, z těch ČS detektivek jsou lidi zvyklý na to že každej člověk kterej má na hlavě punčochu je loupežník, a vůbec si neuvědomujou že to může bejt jenom styl oblékání!!

před 4154 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
manon

Taky jsem asi podle Tvých představ drobet konzervativní :) Punčochy leda na nohy :)

před 4154 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek