bolak

Kdybych postavil lunapark a měl tam atrakci tobogán do žumpy, byli byste ochotný zaplatit pajcku abyste se sklouzli?

Doplňuji:
M.: Všim sem si že lidi prahnou po čemkoli, co je zrovna trendy, tak si říkám že kdybych tam měl pár nastrčnejch lidí, kdyby se na to stála kilometrová fronta, tak třeba byste se taky nechali strhnout davem.

Hlasujte v anketě

Nejlepší odpověď
aramah

Ne

Věděla bych komu koupit lupen 🙂

Další odpovědi
briketka10

Ne

a co jiná možnost ta mi tu chybí !!
když zaplatím. sklouzneš se se mnou ??

anonym

Ano

Doplňuji:
jsem pro každou špatnost, vzpomínky jsou nádherné, nikdo neví a taky mi je nezcizí :D

Beer4Real

Ano

Doplňuji:
dal bych ti kilo, jednou je to málo :)

anonym

Ne

Po krk ve sr… už jsem byla a nevylučuji repete, ale peníze investuji spíš na nápravu vzniklé situace. Někdy stačí i ta pajska :))

venkovan

Ano

Za to srandu, co s tebou potom provede hygiena a bezpečáci, to stojí.

M.

Ne

Doplňuji:
Proč bych to měla dělat? :D

hanulka11

Ne

Doplňuji:
dej pokoj takový čuňačiny..... fuj

radce

Ne

Kosáku, zaplatil bych ti za pětikilo permanentku !

bolak

radce: dík, to by byl hodnej :) ale já bych nepotřeboval, když bych byl vlastníkem (trochu přemejšlej kluku než něco napíšeš, hlavu používat, hlavu)

led

Viac vyberiete, keď tam dáte stoličky pre divákov po 10.-Kč a budete podávať občertvenie. Ľudia sa najradšej pozerajú, keď človek padne do …

briketka10

led no mělas to doříct do „hovínek“ a co by mohl podávat ??
myslíš, že by lidem chutnalo při pohledu do : ?
mě nic nevadí já můžu jíst i když se dívám jak tečou střeva
a jím i největší lahůdku :D))

led

Keď som pri vyprošťovaní zranených z auta pri autonehode videla ľudí(divákov) kľudne dojedať, tak bolakov tobogán ich nemôže rozhádzať.

Damiana

Myslím, že „všeříkající“ byla též hojná „návštěvnost“ zaplavených lokalit povodňovými turisty při těch hrůzách v roce 2002…