Maggie.b

Kdybych dostala na Wikipedii blok, smaže se mi účet?

Doplňuji:
NN, já si chci právě ten účet smazat a ono to nejde tak plánuju jak by to šlo… :)

Nejlepší odpověď
janesis

aa tady asi někdo dělal neplechu :) :o)

Další odpovědi
anonym

ne nesmaže, kdyby ano, wikipedia by tak zapoměla že jste dostala blok/ban 🙂

důvod proč účet na wikipedii nelze zcela vymazat je jednoduchý, wikipedia si musí uchovavat přehled o tom kdo je autorem jake zmeny, protoze kazdou zmenu registrovany uzivatel automaticky zpristupnuje pod otevrenou licenci a bez uctu by tuto skutecnost nemela wikipedia jak dolozit. Stejne tak by rusenim uctu wikipedia pripustila moznost , kdy nekdo zvandalizuje clanek a pak mavnutim kouzelneho proutku/zrusenim uctu se na vsechno zapomene. Takto se na vandalizmus nezapomene nikdy a navzdy uz pod nim zustanete podepsana svoji ip adresou (prinejmensim, navic vam patrne bude i zcela zakazan pristup ke vsem strankam wikipedie).

///

A proto, pokud uz ucet na wikipedii nechcete vyuzivat, proste se pod nim uz neprihlasujte, a nepouzivejte ho. Eventualne vymazte i svoji osobni profilovou stranku (to muzete kdykoliv). Na wikipedii po vas nezbude nic, jen podpis pod kazdou zmenou kterou jste provedla, ktery vsak z pochopitelnych duvodu už nelze jen tak vymazat.