Michal Kole

Kdybych chtěl studovat vysokou školu, potřeboval bych lékařské potvrzení. Jaké by mohla mít moje doktorka námitky ?

Nejlepší odpověď
Lucijej

honza19hk: Tak to pozor – u přihlášky na VŠ je potřeba razítko od lékaře.
Zamítnout by ti to mohla např. z důvodu, že nezvládáš stresové situace – zkouškové období je velmi stresujíí. Taky záleží na konkrétním oboru – např. když trpíš fobií z vody a chtěl bys jít na obor záchranáře; důvodů může být stpousta.....
Na pedagogických oborech nesmíš mít vadu řeči.

Ale taky záleží, jak se k takovýmto potížím postavíš a domluvíš slékařem. Např. znám několik lidí, kteří mají alergii na pyl a přesto šli studovat botaniku :o)

Další odpovědi
www

Příkladně jsi pedofil. Tvoje lékařka ti nemůže dát doporučení pro práci s dětmi (pokud je doporučení vyžadováno).

Drap

Netušíme jaké by mohla mít námitky, pokud neznáme tvůj zdravotní stav.

hanulka11

Hlavně je ale důležité jestli na tu školu budeš přijat . To nezapomeň.

honza19hk

na to abys studoval VŠ nepotřebuješ potvrzení.To se snad požaduje jen u učebních oborů. Pokud bys šel třeba na pedagogickou fakultu tak je na to bě jestli na to máš nebo ne .A nejen znalostmi ale i psychicky.

Ty chceš jít na vysokou?