Zlatý

Kdybych chtěl jednou hrát golf, kolik by mě to stálo? Hraje tu někdo z vás golf?

Doplňuji:
carpediem: aha tak to je na mě moc a co minigolf?

Hraje tu někdo minigolf?

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Bronzový

Záleží kde, někde to příjde docela draho:-((

Já chodím na Čeladnou, mám tam slevu, ale normálně bych si to asi moc často dovolit nemohla. Pokud budeš chtít hrát pravidelně, tak pronájem hřiště, auta a holí jde do desítek tisíc ročně.

Většina hřišť má webovky a na nic ceník, tak mrkni.

Golf je fajn relax:-)

Další odpovědi:

Bronzový

Tak když se budeš učit, můžeš si hole půjčovat, ale až si budeš kupovat vlastní vybavení, teoreticky úplně nové stopro nad 10-20 tis. záleží na tom jaký. No to by byly hole a bag, k tomu ještě rukavicu, míčky a další věci. Takže to bude hodně :D

Bronzový

Někdy zkouším minigolf, je to dobrá akce. Hole i míček se dají půjčit za celkem přijatelnou částku. A měl jsem toho dost po absolvování 18 jamek. Představa, že bych chodil po hřišti, bouchal do míčku, všechno si tahal s sebou a ještě za to platil drahé vstupné se mi nelíbí. Když budeš hrát jako Tiger Woods, budeš na tom ještě vydělávat. Když si budeš chtít zahrát občas, neměl by být problém, pokud to není limitováno, a zájemci stojí mnohohodinové fronty před hřištěm.

Zlatý

Je to za hubičku, např. v Mariánských Lázních je vstupní poplatek jenom 220 000 Kč.

Diskuze k otázce

Zlatý

bolak

Kelt: doplnění jsem psal ještě než jsem se dostal k tvojí odpovědi :) říkal jsem si, když golf stojí tolik, možná minigolf, když je to mini, bude levnější..

Zajímavé otázky v kategorii Sport

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Sport

Zlatý Drap 245
Zlatý marci1 160
Zlatý hanulka11 135
Zlatý annas 132
Zlatý gecco 123
Zlatý mosoj 101
Zlatý Alesh 99
Zlatý quentos 89
Zlatý Lamalam 81
Zlatý arygnoc 77

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.