bolak

Kdybych byl po úrazu zad, neschopen pohybu a požádal bych vás, abyste mi třikrát denně přišli vyměnit bažanta…

…přišli byste?

Hlasujte v anketě

Nejlepší odpověď
badisko

S radostí

no vzhledem k tomu ,ze se tak nejak nezname bych se te zeptal za kolik …a po domluve o cene bych asi najal nejakeho ubozaka kteremu bych zaplatil …tim padem bych nic nedelal ..a vydelal .ty by jsi byl rad ze ti nekdo vynese bazanta a rekl to svym postizenym zmamm ti by si zase majali me a ja zapojil bazantnika ktereho jsem zamestnal a mel bych zase vic a vic a vic ......takze pokud se tedy ptas nato esly ti vynesu bazanta tak se ptam za kolik?

Další odpovědi
mosoj

Ani náhodou

Kdybys nebyl schopný pohybu tak tě tam naženou cévku a je bez starostí.
Vypustit pytlík bych už dokázal.

briketka10

S radostí

Doplňuji:
jsem odmala starostlivá a chtěla jsem být ošetřovatelkou..

pusinka50

Ani náhodou

Jsem sice hodně obětavá a starostlivá a ráda pomáhám druhým. Ale na druhé straně nesnáším těžké vůně, pachy, puchy, smrady a další smrádky. Vím jistě, že to, co jsem půl roku dělala pro svou umírající matku na rakovinu střev a puchem z hnijících střev při jejím častým vyprazdňování jsem nemohla ani dýchat, tak pro tebe bolaku bych to, je mi líto, neudělala, neb jsi pro mě cizí člověk, ikdyž jsi jinak moc fajn a máš skvělý smysl pro humor.. Jiná situace je prostě, když má člověk někoho rád a postará se o něj anebo když ho nezná

pizlicka

S radostí

pokud by to opravdu neslo jinak,nechala bych te rozdelit,kolikrat denne bude treba menit,a rozvdrhni si nas odsud.ja se hlasim na vymenu vecer,driv nestiham.

Sůwa

S radostí

Jen bys nesměl bydlet moc daleko, já se nerada přesunuju 🙂, ale praxi bych měla.

BANAN93

Ani náhodou

Doplňuji:
Jedině v připadě, že bys byl z rodiny , nebo dobrý známý

Klára K.

Ani náhodou

bolak

pusinka50: pachy, puchy, smrady a další smrádky?… my se odněkud známe? to sem totiž celej já…

..ani můj nejlepší přítel by mě nedokázal popsat výstižněji :)

bolak

badisko: zadarmo myslím, to je samozřejmý ne? z čistý lásky a dobroty…

Lucijej

No to záleží, v jakém vzahu bychom spolu byli ;o)

bolak

to má bejt nabídka? :)

Lucijej

A ty mi máš čím oplatit?

bolak

jó to bys mně nejdřív musela potvrdit následovnictví, jinak se nemáme o čem bavit :))

Lucijej

Tak ty si kladeš podmínky už hnedka takhle na začátku,jo? To jsi teda ještě nechám projít hlavou…

bolak

vyhrožuješ jo? tak a dost… mezi náma je KONEC!!!

:"( béééé

Lucijej

To snad nemyslíš vážně… to ti jako musim potvrdit následovnictví, abych ti mohla měnit bažanty?!
A navíc nějakej konec odmítám!

bolak

jj, je to zmíněno i v kodexu, úplně na konci, mrňavým písmem, hned vedle lízátkovýho pravidla..

Lucijej

No tak to bych tě chtěla požádat, abys laskavě ještě chvilku posečkal a já si to zajdu prodiskutovat se svým právním zástupcem…

manon

A bude svatba? Nebo budete žít na hromádce? :)

bolak

proč na hromádce? máš neaktuální informace, já včera uklízel…

Lucijej

A manon by chtěla být družičkou?

manon

No jejda :D

bolak

tak už jsem zase volnej manon, ten vztah neměl budoucnost, podváděla mě s kominíkem…

manon

Která? :)

bolak

Lucijej přece ;) je potřeba vždycky svalit vinu na toho druhýho, to tě doma neučili? :)

Lucijej

bolaku, že na tě vezmu bič

........mám devítiocasou kočindu, tak bacha na věc

manon

Učí – vždy to na mne svalí :)

briketka10

je na mladčí dejte bacha holky !!

manon

No ještě aby byl na starší, Briketko… Sodoma Gomora :D

Lucijej

no hlavně někaj rychle vytuhnul a nechal mě tu samotnou

Lucijej

bolaku, přestaň chlastat už

bolak

víš co se říká, kdo nechlastá jako by nepil…

Lucijej

no hlavně, jestli to je houbovej čaj

anonym

A co kdybys potřeboval víc než 3× za den? :DDDD

briketka10

Dědevševěde, kdyby potřeboval víckrát, bude mít na stolku ode
mně připravený ty Pamperskový kalhotky pro dospělý třeba patery
néé☺ty si snadno vymění sám já je pak zlikviduju mám zkušenosti ☺

johana 56

Pokud by to spadalo do pracovních povinností,tak určitě.U zdravého lenocha bych použila dvě hůlky…a to by si příště nejen došel,ale s radostí i doběhl.

bolak

briketka10: a kdybych byl zdravej, ale jenom línej si dojít, tak taky?

briketka10

no to by sis musel aspoň malou horečku
nasimulovat švindlíři, jinak nevím nevím,
lenost neomlouvá ! hodila bych ti asi
Pampersku a bylo by vymalováno néé ☺

manon

jiná možnost :D