bolak

Kdyby vymřeli všichni chlapi, nosily by ženský pořád make-up?

Nejlepší odpověď
Alesh

Jo, protože se předvádí mezi sebou a ne před chlapama.

Další odpovědi
cochee

Za nějakou dobu by určitě přestaly, protože by vymřely taky.

anonym

Já kolikrát nevidím živáčka (natož chlapa ) celé dny a stejně se líčím. Moji čtyrnožci to ocení, já mám lepší pocit a třetí: co kdyby…?

honza19hk

jo aby náhodou nebyla hnusnější než ta druhá.

Lucijej

Já se musím smát :D

anonym

:) a ja se jednou smala , kdyz jsem se divala na Krause, a on rikal, ze si myslel, ze se zensky maluji, aby se libily tem svym muzum .., ale pry to funguje tak, ze kdyz jde zena rano z domu, tak je nalicena .., a kdyz prijde domu, tak prvni co je.., se odlici.. :))

  • iv-

Lucijej

No počkej…
Já mám kamarádku, která to přesně takhle dělá :o) teda, když už zůstává doma…vždycky přijde, odlíčí se a sundá veškeré šperky – vždycky nosí prstýnek na každém prstu krom placům dva řetízky, milion dva sponeček…takže na tom asi něco bude :o)

Lucijej

ale na druhou stranu…
kdysi jsem četla článek, jak jedna ženská říkla, že má s manželem každý svoji ložnici a koupelnu, k sobě na noc chodí jen když je nálada a ohromě si to pochvalovala, jak ji chlap za celý život neviděl neupravenou, tj. nenalíčenou atp…

bolak

noa počkej, tak čemu se teda směješ? ty odpovědi mi připadaj docela rozumný, tobě ne? :)

Lucijej

ty jsi krásnej :D

bolak

já to nechápu :)

anonym

:))

bolak

míšo kuličko, ty to chápeš? :)