Kdyby ve vězení hořelo, jak by se evakuovali vězni, aby neprchli nebo by se nechali uhořet?

Nejlepší odpověď
Drap

Všechna takováto zařízení mají dopodrobna zpracované evakuační plány.

Další odpovědi
led

Nepozerajte toľko katastrofických filmov.
Väzenská správa má aj na toto presne vypracované plány

baghira

Vězení má havarijní plán stejně jako jakákoliv jiná organizace. Únikové cesty, shromaždiště a tak.

snookerballs

Normálně jako třeba lidé v kancelářích, jen s tím rozdílem, že by to trochu trvalo, než by se otevřeli jednotlivé cely.