freader

Kdyby ve vašem městě existoval rozvoz domácích hamburgerů, měli byste o tuto službu zájem ??

Hlasujte v anketě

Nejlepší odpověď
brillant

NE

Doplňuji:
to samé co Drap

Další odpovědi
hanulka11

NE

nejíme takové věci

Damiana

NE

Nemám ráda rozvozová jídla a fast foodový styl už vůbec ne. Když mám jednou za rok (nebo za dva:-) chuť na hamburger, udělám si ho sama na chalupě na grilu. A zaručuji, že takovou šťavnatou lahůdku z kvalitního hovězího, jaké si vybírám já, dalšími doplňky a ingrediencemi, by mi žádný dovozce nepřivezl. Stejně tak nesnáším všechny ty Haló pizza apod. Nejsem líná vařit.

Drap

NE

Určitě ne. Nevidím na této stravě nic pozitivního.

Rocker

NE

Doplňuji:
Já ne,ale synáček s kamarády by si je nechali určitě vozit:-)

quentos

NE

ani já nejsem fanda takovéto stravy

anonym

NE

Tak to se musíš ptát kategorie lidí co mají průměrné a nadprůměrné platy.My s platem 10000 Kč čistého si nemůžeme dovolit vyhazovat za takové zbytečnosti.A jes­tli jsi si nevšiml(a) tak v našem státě 75% lidí na průměrnou mzdu nedosáhne.

jepik

NE

tom004

NE

Tu možnost u nás mám, ale peníze bych za takovou „dobrotu“ nedal.

elektrikář

NE

Nějak jsem těm hamburgrům nepřišel na chuť Není nad domácí karbanátek