Avatar uživatele
pája139

Kdyby vaše dítě chtělo psa, koupili by jste mu ho ?

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 3Pro koho je otázka zajímavá? johana 56, zjentek, gagaga před 3753 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
badisko

To vis ze ano …kdyby chtelo plamenomet ..tak mu koupim i ten …:D dite chtit psa muze ..ale starat a sivyt ho budes ty …pes neni hracka na 14 dni kterou pouzijes a das pryc ..je to zavazek na dlouha leta …ty sama musis vedet jake je tve dite a zda se bude o psa starat …krmit ..vencit..behat svim po doktorech atd…
taky si uvedom ze …dite muze po case odjet na Internat a starat se o psa budes ty ..takze si jeste poloz otazku chci ja psa …:D

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
MK44

Kdyby moje dítě chtělo psa, tedy jenom to a nic víc, tak bych psa nekoupil. Nejdřív by museli psa chtít všichni, s nimiž tento nový člen rodiny bude bydlel. Aby pejskovi bylo s námi dobře, k tomu nestačí, že ho někdo chce. Takový pejsek potřebuje několikrát denně venčit. Pokud máme rodinný domek se zahrádkou, nemusí to být problém, ale pokud bydlíme v bytě v nějakém „činžáku“ nebo v paneláku a navíc ve městě, je potřeba mu to zajistit. Kolik času chceš s pejskem strávit na procházkách a s igelitkou v kapse na sbírání hovínek. A nebudeš se jich štítit? Už sis to vyzkoušela? A co když všichni odejdou do práce a do školy, jak dlouho bude pes doma sám? Nebude mu smutno? Budeš po něm uklízet chlupy a loužičky? A co když onemocní? Potom se s ním musí k psímu doktoru. A to stojí peníze. Máte dost peněz na injekce a vyšetření? Přece bys nechtěla, aby umřel jenom proto, že nemáte peníze na léky. Pes je radost, ale taky starost. Proto je dobře důkladně si rozmyslet, zda mu u nás bude dobře.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
bolak

Jasně že jo, já chci aby mě všichni měli rádi a nesnesl bych ten pocit, že jsem někoho zklamal, proto kdyby chtělo moje dítě psa koupím mu ho a kdyby chtěl můj pes dítě koupím mu ho taky.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
nanif

badisko to napsal hezky, ale to by bylo pro tvou matku. pro tebe, abys to pochopila, tak určitě ne. už jen proto, že o rozšíření rodiny o dalšího člena píšeš jako o koupi.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Rocker

Psa nebo jakékoliv zvíře musí chtít celá rodina.Musí si uvědomit,že je to na několik let a starat se o něj budou tak nějak všichni.Navíc koupit psa je největší pitomost,protože ho koupíš od množitele,který chová psy v nelidských (nepsích) podmínkách,jen kvůli zisku.Mívá je většinou v malých klecích a musí pořád rodit.Nejrozumější je vzít si pejska z útulku,je jích tam plno,i štěňat­.Podívej se třeba na www.pezvnouzi­.cz,jsou tam pejsci z celé ČR.
Doplňuji:
http://www.pes­vnouzi.cz

Upravil/a: Rocker

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
MonkeyKing

Dítěti koupíte, vy se staráte :)

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Reezo

No dítě nemám a psi nemám zrovna v lásce, takže asi ne. Nemám ale problém s jinýma zvýřazý jako je třeba kočka, či něco jiného. U psů mi vadí celkem silný a nepříjemný zápach a to, že potřebují docela dost pozornosti.

Bojová plemena bych nějakým způsobem omezil a zavést zákon, že bojová plemena se musí cvičit.

Takovej netrénovanej pitbul v kombinaci s dítětem může mít fatální dopad a potom můžete nadávat jen sám sobě.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

Diskuze k této otázce byla zrušena administrátorem.