Bronzový

Kdyby vás na ulici zastavila ČESKÁ TELEVIZE a ptala se na váš názor na současné dění, odpověděli byste?

Já ne. Sestříhali by to tak, jak se jim líbí.

(Listopad 2015)

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Zlatý

Ne...
Jednou (20.11.1989) jsem byl vidět v televizních novinách - a to byl zážitek na celej život... Postačující...
;-)))

Další odpovědi:

Bronzový

Pokud by mi dali prostor ke zdůvodnění tak klidně. Pokud by chtěli slyšet odpověd typu ano/ne tak bych určitě neodpovídal.

Jenže já má na všechny tyhle věci smůlu, pořád čtu že X čechů z 10 dělá tohle a tamto, ale nikdy se mě nikdo na nic takovýho neptal, tak nevím, jestli dělám něco špatně.

Zlatý

Jednou jsem udělala tu osudnou chybu, když jsem na demonstraci (dlouho po r. 89) odpověděla na jejich dotaz a samozřejmě to dopadlo tak, že to sestříhali, jak to potřebovali a připadala jsem si jako úplně "trapná". Trapas! Již nikdy ! :-))

Stříbrný

Já jo. A oni by si to sestříhali tak, jak se jim líbí.

Ale aspoň bych to zkusil.

Pokročilý

Já bych je poslal do pryč

Stříbrný

nereagoval bych žádným způsobem, co dneska řeknete mohou zítra použít proti Vám, je to svinská doba, proti tomu komanč byl docela gentleman

Zlatý

Já bych mluvil jen o ČT poplatcích, ptal bych se na to proč je musejí platit i lidi kteří nemají televizi a tak podobně. Chápu že slepci mohou televizi poslouchat..ale když ji někdo nemá, tak ji prostě nemá..

Diskuze k otázce

Bronzový

ptáč

Oni by se ptali na víc věcí, aby se muselo odpovědět ano, ne. A tyto kousky by pospojovali do vět podle svého směru.

Bronzový

ptáč

Jestli tvrdí, že 9 lékařů doporučuje žvýkání, tak ten desátý je asi blbej a neměl by léčit.

Zajímavé otázky v kategorii Aktuality a zábava

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Aktuality a zábava

Zlatý Drap 4395
Zlatý hanulka11 2790
Zlatý led 2476
Zlatý briketka10 2269
Zlatý annas 1827
Zlatý quentos 1548
Zlatý tom004 1522
Zlatý iceT 1519
Zlatý dědapetr 1472
Zlatý mosoj 1427

Zobrazit celkový žebříček

Kategorie otázek

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.