Avatar uživatele
ptáč

Kdyby vás na ulici zastavila ČESKÁ TELEVIZE a ptala se na váš názor na současné dění, odpověděli byste?

Já ne. Sestříhali by to tak, jak se jim líbí.

(Listopad 2015)

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 5Pro koho je otázka zajímavá? redy, briketka10, marci1, klumprt, gecco před 3072 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
gecco

Ne…
Jednou (20.11.1989) jsem byl vidět v televizních novinách – a to byl zážitek na celej život… Postačující…
😉

Upravil/a: gecco

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Quimby

Pokud by mi dali prostor ke zdůvodnění tak klidně. Pokud by chtěli slyšet odpověd typu ano/ne tak bych určitě neodpovídal.

Jenže já má na všechny tyhle věci smůlu, pořád čtu že X čechů z 10 dělá tohle a tamto, ale nikdy se mě nikdo na nic takovýho neptal, tak nevím, jestli dělám něco špatně.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
marci1

Jednou jsem udělala tu osudnou chybu, když jsem na demonstraci (dlouho po r. 89) odpověděla na jejich dotaz a samozřejmě to dopadlo tak, že to sestříhali, jak to potřebovali a připadala jsem si jako úplně „trapná“. Trapas! Již nikdy ! 🙂

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
klumprt

Já jo. A oni by si to sestříhali tak, jak se jim líbí.

Ale aspoň bych to zkusil.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Nechápavé

Já bych je poslal do pryč

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
lexx

nereagoval bych žádným způsobem, co dneska řeknete mohou zítra použít proti Vám, je to svinská doba, proti tomu komanč byl docela gentleman

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
bolak

Já bych mluvil jen o ČT poplatcích, ptal bych se na to proč je musejí platit i lidi kteří nemají televizi a tak podobně. Chápu že slepci mohou televizi poslouchat..ale když ji někdo nemá, tak ji prostě nemá..

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
ptáč

Oni by se ptali na víc věcí, aby se muselo odpovědět ano, ne. A tyto kousky by pospojovali do vět podle svého směru.

před 3072 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
ptáč

Jestli tvrdí, že 9 lékařů doporučuje žvýkání, tak ten desátý je asi blbej a neměl by léčit.

před 3072 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek