ptáč

Kdyby vám vaše nová přítelkyně řekla něco rozporuplného, co se týkalo jejího bývalého,… odolali byste se zeptat zde?

něco rozporuplného ve smyslu vztahu a peněz. Že jako by ♀ zůstala u ♂. /podkategorie Alternativní energie je zřejmě míněno pomoc rodičů./
Jak se s tím mám srovnat? T0 jsem 0?
Doplňuji:
Já jsem neodolal. Zeptám se tady.

Nejlepší odpověď
klumprt

Ano.
Doplňuji:
Tak se ptej, ptáči 🙂

Další odpovědi
Agneta

Prosímtě co je to za otázku?:DDD

Ráda bych se do toho pustila, ale musíš to vysvětlit, to je ještě horší než od „led“(a to být ještě ve slovenštině:DDD):D

ptáč

No však se ptám, však ti, co něco podobnýho zažili, ti to musí vědět. Ale klumprt a mAgneta ne. Ale nemusí odpovídat, to se nosí v hlavě, na to se většinou neptá.