Poklička

Kdyby vám někdo řekl, že Vám splní tři přání, co byste si přály?

Nejlepší odpověď
anonym

Myslím si, že by mi žádné přání nikdo nesplnil. Co kdybych si třeba přála aby byla obnovena se vším všudy životní rovnováha. Aby se i vyhubená zvířata navrátila.
Doplňuji:
Aby lidé pochopili, že nejsou na Zemi sami a za všechno čím jsou a co dokázali vděčí převážně přírodě a zvířatům. A nakonec aby zabíjeli zvířata pouze z důvodu vlastního přežití.

Další odpovědi
quentos

vzhledem k tomu, že otázka je jenom pro ženy, tak si to nechám pro sebe

cukrar

aby lidé byli na sebe hodní, aby byli zdraví, abych měl tři přání.

Stačí takto?

venkovan

Naučili se žít skromne, nevyčerpávali zbytečně pro svoje pohodlí Zemi a jako lidstvo se nemnožili jako krysy.

DDarent

Neni to snad jasný? Přece prsten, co splňí každý přání!

anonym

celosvětový mír
novou příklepovku
natřený okna 🙂

Adéla Joon

Mít vlasy jako Shakira, Umět Arabsky, Mít velké prsa:P

pizlicka

SKROMNOST,MIR­NOST,TRPELIVOS­T.

Lukasy

Nestarnout,
neomezene bohatý
a jedno bych si nechal pro připad nouze.

anonym

Aby se tazatel naučil česky, abych dostal kouzelný prsten Arabely a aby Michal Kolesa přišel o invalidní důchod a byl totálně nasazen v kamenolomu.