Doňa

Kdyby Vám někdo nabídl internetové stránky za 3 000 Kč s redakčním systémem – zajímalo by Vás to?

Redakční systém: systém pro jednoduchou správu obsahu.

Nejlepší odpověď
Hlada

Záleželo by na grafice. Pokud by byla ručně nakódovaná podle návrhu, ne vyplnění šablony, pak by to byla slušná cena. Otázkou by bylo autorství fotek.

Další odpovědi
anonym

Ne, jelikož při troše štěstí si dnes dohrabe třídy na internetu a z toho to nějak sesmolí, nebo již jsou systémy na netu zdarma – WordPress.

Drap

Nezajímalo.

Škoda

Utrhl bych jim ruce. Znáte ten vtip jak se Franta vrací až k ránu domů? Manželka na něj čeká s válečkem na nudle a když se konečně otevřou dveře, manželka v šoku pustí váleček na zem, spráskne ruce. Franta je celý zakrvácený, nemá ruku a oko má pryč.. No hrůza. Prosím tě Františku co se ti to stalo? Ále nic. Vsadili jsme se v hospodě o oko, že mi neutrhnou ruku.