Stříbrný

kdyby vám laboratoř zničila film s fotkama, chtěli byste po nich, ať vám zaplatí dovolenou na stejném místě?

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Tak určitě by je nezničila naschvál a lidem se má odpouštět. Samozřejmě, že bych po nich nic nechtěla.

Další odpovědi:

Zlatý

Naštěstí už se to nestane, mám fotky v pc takže .......
ale loni po dovče jsem si vybrala cca 300 fotek a nahrála na disk a nesla udělat fotky ... budou do týdne ...nebyly -nebyly ani do 14 dnů, pak mi řekla ,že se to ztratilo .... ale že to pourguje, aby to hledali a bude pro mne žádat slevu.... našly se skoro po měsíci a nebudeš věřit udělali je všechny 2x a dostala jsem je zadarmo tak jsem ušetřila a na stejné místo poletím příští rok, protože tam bylo mooooooc pěkně

Bronzový

to ze by laborator znicila film se nejspis nestane...spis ti ho po ceste nekde ztrati - takze doporucuju nechavat si vyvolat fotky radsi v klasickych fotolabech a vynechat ty v supermarketech - je tam vetsi riziko

Zlatý

Chtít můžeš ,ale pravda je taková,že ti zaplatí za spotřebovaný materiál,v tvém případě kinofilm či svitek!

Stříbrný

někdo ještě používá na dovolené foťák s filmem?? o_O jako umělecký fotograf to jooo, ale na dovolený? :D
zaplatí vám film, to je všechno...

Zlatý

300 fotek z dovolený ? To je ten typ táta před kamenem , za kamenem, na kameni a jenom ne ho dostat pod kamen !!

Stříbrný

ne, neboť je to hloupost. Jsou to jen fotky...

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Zajímavé otázky v kategorii Aktuality a zábava

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Aktuality a zábava

Zlatý Drap 4396
Zlatý hanulka11 2790
Zlatý led 2476
Zlatý briketka10 2269
Zlatý annas 1828
Zlatý quentos 1548
Zlatý tom004 1522
Zlatý iceT 1519
Zlatý dědapetr 1472
Zlatý mosoj 1427

Zobrazit celkový žebříček

Kategorie otázek

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.