Zlatý

Kdyby vám dnes večer vypadl net, a nemohli byste odpovídat, co byste volili jako náhradní program?

Doplňuji:
Tak jsem si myslela, kolik vás zajde na dobrou véču nebo pivko a všichni byste zůstali doma a sledovali zajímavé pořady v TV. Zachránila to martina 1 :D.
Doufám, že se dobře bavila. I s tím žertujícím kamarádem :-).

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

sex

Další odpovědi:

Zlatý

vize, četba, luštění křížovek, hraní se zvířátky a nejvíce asi spaní :-D
Doplňuji:
Omlouvám se, vypadla mi polovina slova :-D - Televize a ještě poslouchání hudby ;-)

Bronzový

Tak mně vypadl net zrovna dneska odpoledne (nebyl to sice večer) a přemýšlela jsem, jak to bez netu přežiju.
V 17.30 h zvonek a sousedka, že můj otec upadl na cestě a leží tam. Tak já jsem běžela za ním... následoval telefon pro záchranku, vyšetření otce a jeho odvoz do nemocnice. Pak jsem to musela jít sdělit matce, další pohroma. A pak nekonečná anabáze telefonátů po rodině a do nemocnice.
A teď mi může prasknout hlava.
Mj. S otcem to dopadlo naštěstí dobře, ve 22 h ho sanitka zase dovezla domů.
Ale teda tak jsem si páteční večer nepředstavovala. A nedávno jsme to tu řešili, važme si svých rodičů, že je máme. Při pohledu jak otce bezmocného nakládali na nosítka a odváželi, mi bylo hodně úzko, to mi teda věřte.

Zlatý

Pustil bych si nějakou muziku.

Zlatý

Mobil mám tam nějaké hry.

Bronzový

Za chvíli stejně vypínám a razím na zábavu.Jinak bych šla spát a sama,takže sex by nebyl,manžel je stejně v práci.Jen doufám,že si s berlemi a malou opičkou neudělám další úraz,to by byla ve špitále ostuda.Hezky se tu bavte.
Doplňuji:
Bylo to fajn.I o berlých jsem tancovala jako o život.Potkala jsem spoustu známých,nezabila jsem se a chovala se slušně.Po třech letech jsem byla sama bez manžela.Hrala super kapela.No bylo to skvělý.Jen dnešek byl horší,ale už se můžu i předklonit,aniž by mi chtěla hlava upadnout:-)

Zlatý

Pravděpodobně by to bylo čtení a TV.

Zlatý

naplno bych se vrhnul na překládání, jen bych místo elektronického online slovníku musel využít offline slovníkovou databázi

Zlatý

asi taky, ale to nezáleží jen na mě. Pak zbývá jedině sám :D

Stříbrný

v bedně bude "rejpal" Kraus, Zwei Kessel Buntes, Gorodok, Televize v srpnu 1968,...

Bronzový

Já bych si docela určitě našla víc práce.

Zlatý

Koukala bych na televizi nebo si udělala svůj program :-)

Pokročilý

Já bych asi volil... žít dál svůj život, už to vidim jak se z tohoto webu stane stejné zlo jako z Facebooku :-)

Bronzový

Že by jsme si rozeslali telefonní čísla?????
Ale vážně.Otevřela bych lahvinku dobrého červeného vína a pustila si hezkou hudbu.Manžel by nabídce chutného moku dlouho nedokázal odolávat.

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Zajímavé otázky v kategorii Kultura a společnost

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Kultura a společnost

Zlatý annas 3358
Zlatý Drap 1793
Zlatý led 1450
Zlatý hanulka11 1277
Zlatý quentos 1114
Zlatý marci1 1076
Zlatý vagra 799
Zlatý mosoj 798
Zlatý gecco 714
Zlatý iceT 652

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.