ReHu

Kdyby vám dnes večer vypadl net, a nemohli byste odpovídat, co byste volili jako náhradní program?

Doplňuji:
Tak jsem si myslela, kolik vás zajde na dobrou véču nebo pivko a všichni byste zůstali doma a sledovali zajímavé pořady v TV. Zachránila to martina 1 :D.
Doufám, že se dobře bavila. I s tím žertujícím kamarádem 🙂.

Nejlepší odpověď
anonym

sex

Další odpovědi
Jahoda

vize, četba, luštění křížovek, hraní se zvířátky a nejvíce asi spaní 😁
Doplňuji:
Omlouvám se, vypadla mi polovina slova 😁 – Televize a ještě poslouchání hudby 😉

dagry

Tak mně vypadl net zrovna dneska odpoledne (nebyl to sice večer) a přemýšlela jsem, jak to bez netu přežiju.
V 17.30 h zvonek a sousedka, že můj otec upadl na cestě a leží tam. Tak já jsem běžela za ním… následoval telefon pro záchranku, vyšetření otce a jeho odvoz do nemocnice. Pak jsem to musela jít sdělit matce, další pohroma. A pak nekonečná anabáze telefonátů po rodině a do nemocnice.
A teď mi může prasknout hlava.
Mj. S otcem to dopadlo naštěstí dobře, ve 22 h ho sanitka zase dovezla domů.
Ale teda tak jsem si páteční večer nepředstavovala. A nedávno jsme to tu řešili, važme si svých rodičů, že je máme. Při pohledu jak otce bezmocného nakládali na nosítka a odváželi, mi bylo hodně úzko, to mi teda věřte.

ten který je

Pustil bych si nějakou muziku.

aramah

Mobil mám tam nějaké hry.

martina1

Za chvíli stejně vypínám a razím na zábavu.Jinak bych šla spát a sama,takže sex by nebyl,manžel je stejně v práci.Jen doufám,že si s berlemi a malou opičkou neudělám další úraz,to by byla ve špitále ostuda.Hezky se tu bavte.
Doplňuji:
Bylo to fajn.I o berlých jsem tancovala jako o život.Potkala jsem spoustu známých,nezabila jsem se a chovala se slušně.Po třech letech jsem byla sama bez manžela.Hrala super kapela.No bylo to skvělý.Jen dnešek byl horší,ale už se můžu i předklonit,aniž by mi chtěla hlava upadnout:-)

BEAES

Pravděpodobně by to bylo čtení a TV.

quentos

naplno bych se vrhnul na překládání, jen bych místo elektronického online slovníku musel využít offline slovníkovou databázi

Miroslavst

asi taky, ale to nezáleží jen na mě. Pak zbývá jedině sám :D

Bumbes

v bedně bude „rejpal“ Kraus, Zwei Kessel Buntes, Gorodok, Televize v srpnu 1968,…

vecernice

Já bych si docela určitě našla víc práce.

panenka

Koukala bych na televizi nebo si udělala svůj program 🙂

Marvan

Já bych asi volil… žít dál svůj život, už to vidim jak se z tohoto webu stane stejné zlo jako z Facebooku 🙂

lorja

Že by jsme si rozeslali telefonní čísla?????
Ale vážně.Otevřela bych lahvinku dobrého červeného vína a pustila si hezkou hudbu.Manžel by nabídce chutného moku dlouho nedokázal odolávat.