Avatar uživatele
ReHu

Kdyby vám dnes večer vypadl net, a nemohli byste odpovídat, co byste volili jako náhradní program?

Doplňuji:
Tak jsem si myslela, kolik vás zajde na dobrou véču nebo pivko a všichni byste zůstali doma a sledovali zajímavé pořady v TV. Zachránila to martina 1 :D.
Doufám, že se dobře bavila. I s tím žertujícím kamarádem 🙂.

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Upravil/a: ReHu

Zajímavá 8Pro koho je otázka zajímavá? ten který je, panenka, Miroslavst, Jahoda, lorja, aramah, kapka, anonym před 4968 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
anonym

sex

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Jahoda

vize, četba, luštění křížovek, hraní se zvířátky a nejvíce asi spaní 😁
Doplňuji:
Omlouvám se, vypadla mi polovina slova 😁 – Televize a ještě poslouchání hudby 😉

Upravil/a: Jahoda

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
dagry

Tak mně vypadl net zrovna dneska odpoledne (nebyl to sice večer) a přemýšlela jsem, jak to bez netu přežiju.
V 17.30 h zvonek a sousedka, že můj otec upadl na cestě a leží tam. Tak já jsem běžela za ním… následoval telefon pro záchranku, vyšetření otce a jeho odvoz do nemocnice. Pak jsem to musela jít sdělit matce, další pohroma. A pak nekonečná anabáze telefonátů po rodině a do nemocnice.
A teď mi může prasknout hlava.
Mj. S otcem to dopadlo naštěstí dobře, ve 22 h ho sanitka zase dovezla domů.
Ale teda tak jsem si páteční večer nepředstavovala. A nedávno jsme to tu řešili, važme si svých rodičů, že je máme. Při pohledu jak otce bezmocného nakládali na nosítka a odváželi, mi bylo hodně úzko, to mi teda věřte.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
ten který je

Pustil bych si nějakou muziku.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
aramah

Mobil mám tam nějaké hry.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
martina1

Za chvíli stejně vypínám a razím na zábavu.Jinak bych šla spát a sama,takže sex by nebyl,manžel je stejně v práci.Jen doufám,že si s berlemi a malou opičkou neudělám další úraz,to by byla ve špitále ostuda.Hezky se tu bavte.
Doplňuji:
Bylo to fajn.I o berlých jsem tancovala jako o život.Potkala jsem spoustu známých,nezabila jsem se a chovala se slušně.Po třech letech jsem byla sama bez manžela.Hrala super kapela.No bylo to skvělý.Jen dnešek byl horší,ale už se můžu i předklonit,aniž by mi chtěla hlava upadnout:-)

Upravil/a: martina1

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
BEAES

Pravděpodobně by to bylo čtení a TV.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
quentos

naplno bych se vrhnul na překládání, jen bych místo elektronického online slovníku musel využít offline slovníkovou databázi

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Miroslavst

asi taky, ale to nezáleží jen na mě. Pak zbývá jedině sám :D

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Bumbes

v bedně bude „rejpal“ Kraus, Zwei Kessel Buntes, Gorodok, Televize v srpnu 1968,…

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
vecernice

Já bych si docela určitě našla víc práce.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
panenka

Koukala bych na televizi nebo si udělala svůj program 🙂

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Marvan

Já bych asi volil… žít dál svůj život, už to vidim jak se z tohoto webu stane stejné zlo jako z Facebooku 🙂

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
lorja

Že by jsme si rozeslali telefonní čísla?????
Ale vážně.Otevřela bych lahvinku dobrého červeného vína a pustila si hezkou hudbu.Manžel by nabídce chutného moku dlouho nedokázal odolávat.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek