Kdyby Vam dal lekar nabidku

leceni pijavicemi.Prijali by jste?

Nejlepší odpověď
kropitko

asi ne fůůůj…http://ww­w.bylinarmichal­.estranky.cz/clan­ky/specalni-terapie/lecba-pijavicemi---hirudoterapie

Další odpovědi
panenka

Kdyby mě to pomohlo tak ano přijala bych to

Michal

ano,pokud by to pomohlo.

anonym

To by muselo jít o život.

Jahoda

Pokud by mi to pomohlo, tak bych to zřejmě přijala, ale to by muselo jít o živet. Ne o nějakou prkotinku..

lorja

Přijala v případě,že by nebyla jiná možnost léčby.

atriplex

Léčba pijavicemi je starobylá, ale účinná metoda. Princip je jednoduchý. Hladová pijavka svými slinami rozpustí sraženou krev a vysaje ji. Je to velmi šetrná metoda tam, kde operativní odstranění sražené krve je velmi nebezpečné – například na mozku. Rozhodně se není čeho bát. Stejně tak pomáhají muší larvy, které vyžírají mrtvé maso – toho živého se ani nedotknou. Zejména u léčby rakoviny, kde je mnoho proleženin, je to také velmi účinná metoda. K přenosu nemocí nemůže dojít, protože používaní živočichové jsou z laboratorních chovů, kde je zajištěno, aby nepřenášili žádné choroby.

oskar

Četl jsem o tom,,že lečba je velice učinna tak asi ano.

vecernice

Tedˇ řeknu že ne a až mi poteče do bot,tak budu ještě o pijavice prosit.Nikdy neříkej nikdy!