Kdyby to šlo a já tady vyhodil kámen, koho by to zabilo ?!

Nejlepší odpověď
anonym

Podle toho, kam by se mířilo, že?

Další odpovědi
Pájo

Kdo hází kamenem vzhůru, hází na svou hlavu.
(Qui in altum mittit lapidem, super caput eius cadet)

zjentek

tebe
Doplňuji:
není důležité, kam míříš, zásadní je, koho nebo co trefíš ..nezbyly ti nominace ,)

bolak

Chtěl jsem napsat že takový kámen by s nějvětší pravděpodobností přistál ocku přímo na hlavě, protože gravitační síla černých děr je tak velká, že ani světlo ji není schopno opustit, natož pak kus horniny, ale otázka byla mezitím uzamčena, takže nemůžu, škoda ho..