vivatis2

Kdyby ste mohl(a) zachránit sebe nebo svoji matku koho byste zachránil(a)?(pokud je mrtvá hlasujte stejnak)

Nejlepší odpověď
anonym

sebe

Další odpovědi
dědapetr

matku

Pokud bych zachránil matku,žil bych též.

venkovan

sebe

Pokud se myslí situace, že existuje pouze jedna možnost, tak sebe. Respektive odpověd by měla být jiná – jako rodič bych odmítl svoji záchranu na úkor života dítěte. To by bylo proti zákonům přírody a smyslu mého života.
Ale popravdě – to je hodně neférová otázka. V krizové situaci je naše chování víc pudové, jak se kdo zachová nikdo předem neví. Strach o vlastní život je velmi silný!

žolik

sebe

sebe nejsem sobec,"""/

coco

sebe

Pro všechny: zdravé sobectví je, když v letadle dojde kyslík, musíte ho dát nejdříve sobě abyste mohli pomoci druhým, dítěti např…Malé dítě nebude vědět, co se sáčkem na provázku a co s rodičem, který polyká andělíčky…

filva

sebe