Avatar uživatele
zjentek

kdyby se za krádež státního majetku sekali levý paže, mohli by pak ve státní správě nadále pracovat i leváci?

Je ten handicap nějak ošetřenej zákonem? Nebo by tam mohli dále bejt a loupit i bez ruky? Byli by tam ještě platný, co do výkonu a výsledků? Nebo už by tam pak raději měli bejt jen ti jednorucí praváci? :o

Zajímavá 4Pro koho je otázka zajímavá? annas, briketka10, zzzzz, gagaga před 3688 dny Sledovat Nahlásit



Odpovědi
Avatar uživatele
NikkiHeat

Šílená otázka. Co jim takhle sekat rovnou hlavy? Mohli by pak nadále pracovat i bez hlavy? A jak by koukali na monitor?

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Kelt

Nevím, jak tuto otázku mám chápat. Napadá mne dvojí výklad. Zajímá vás, zda lidé, kteří se dopustili trestného činu, odsousení a potrestaní mohou dělat to samé, i když bude každému patrné co udělali. Tedy morální otázka
Lidé byli odsouzeni a potrestáni, jsou svým způsobem postiženi, nemají ruku, ale pracovat teoreticky mohou, mají sníženou pracovní schopnost.
Připomíná mi to paintball – kdo je zasažený, a označený, nemůže bojovat, ale střílet může. Takže to by měl posoudit někdo jiný. Jsou lidé, kteří s jednou rukou udělají více práce než dvourucí. Někde jsem četl , že je lepší jedna zdravá ruka a chytrá hlava, než dvě ruce a prázdná hlava.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek