Zlatý

kdyby se za krádež státního majetku sekali levý paže, mohli by pak ve státní správě nadále pracovat i leváci?

Je ten handicap nějak ošetřenej zákonem? Nebo by tam mohli dále bejt a loupit i bez ruky? Byli by tam ještě platný, co do výkonu a výsledků? Nebo už by tam pak raději měli bejt jen ti jednorucí praváci? :o

Odpovědi:

Bronzový

Šílená otázka. Co jim takhle sekat rovnou hlavy? Mohli by pak nadále pracovat i bez hlavy? A jak by koukali na monitor?

Bronzový

Nevím, jak tuto otázku mám chápat. Napadá mne dvojí výklad. Zajímá vás, zda lidé, kteří se dopustili trestného činu, odsousení a potrestaní mohou dělat to samé, i když bude každému patrné co udělali. Tedy morální otázka
Lidé byli odsouzeni a potrestáni, jsou svým způsobem postiženi, nemají ruku, ale pracovat teoreticky mohou, mají sníženou pracovní schopnost.
Připomíná mi to paintball - kdo je zasažený, a označený, nemůže bojovat, ale střílet může. Takže to by měl posoudit někdo jiný. Jsou lidé, kteří s jednou rukou udělají více práce než dvourucí. Někde jsem četl , že je lepší jedna zdravá ruka a chytrá hlava, než dvě ruce a prázdná hlava.

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Zajímavé otázky v kategorii Právo a zákony

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Právo a zákony

Zlatý Drap 1814
Zlatý standa 1247
Stříbrný ivzez 668
Zlatý mosoj 658
Zlatý gecco 480
Zlatý led 453
Zlatý zzzzz 450
Zlatý Michal Kole 436
Zlatý marci1 389
Zlatý arygnoc 385

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.