Kdyby se u nás zavedl trest smrti.....

.....chtěli byste být vykonavatelem – katem!

Nejlepší odpověď
dudu

Tak katem bych být určitě nechtěl, ale občas si, při sledování chodu některých institucí a chování jedinců, přeji být alespoň na chvíli hromem a bleskem. A to bych si pak opravdu vychutnal.

Další odpovědi
anonym

ne jsem proti násilí,a nechtěla bych žít s představou že jsem zabila třeba nevinného

hanulka11

Pohled na krev mi nevadí a na někom bych si obzvlášť smlsla a" krájela" bych ho po kouskách

cukrar

v žádném případě, páč popravit (ne)vinného člověka na pokyn někoho…a po 15 letech zjistit, že se stala chyba?

Miroslavst

Katem ne, ale víš co by tady ubylo populace?