Damiana

Kdyby se točila vaše biografie, jaký by to byl žánr? (A kdo by vás hrál?)

Nejlepší odpověď
led

DRAMA

Názov:
Návrat do tunela – Ľudia, gorily, plazy
(hraný príbeh doby vkladaný do dokumentov z minulosti – ako a prečo sme tak žili).
Strašne by rada by som si zahrala samu seba (od zrodenia po smrť), ale problém – film bude nakrútený až po mojej smrti.

Další odpovědi
briketka10

Tragikomedie

asi Tragikomedie – kdybych byla muž, tak bych si vybrala 100% Jima Carreyho..
ženu herečku tak dobrou neznám..

pizlicka

Absurdita

pretty womann:-))))svym zpusobem

anonym

Horor/Thriller

John Hurt

lenka.seda

Romantika/Komedie

Můj život je jedna velká komedie takže… A kdo by mě hrál? Asi já sama nebo bych si vybrala na nějakém konkurzu.

Illines

DRAMA