Cenobita

Kdyby se spočítala hodnota všech nemovitostí v Praze + komunikace, jak by byla Praha drahá?

  1. Nemyslím nějaký přesný výpočet, ceny nemovitostí odhadem třeba jen za práci a materiál a dopravu za ceny v dnešní době. Historické památky nebrat jako nevyčíslitelné, ale jako normální nemovitosti, které by se daly postavit, umělecké zdobení nikterak nezohledňovat. Jde mi jen o takový hrubý odhad, popravdě si vůbec nedokáži představit tu částku ani odhadem. Ta částka by měla být vypočítávána tak, jako by se na zelené louce postavila replika Prahy, bez movitostí, pouze nemovitosti. Při dnešních cenách bytů, prací a materiálu to musí být gargantuovská částka.
  2. A kolik by stála ČR ?

Je vůbec někdo schopen odhadu?

Může být cena Prahy třeba miliarda miliard ?

1 000 000 000 0­00 000 000 Kč

nebí i víc ?

Odpovědi
cukrar

Nelze.
a k čemu by to bylo?

Nuk nuk

Obávám se, že vypočítat takovu sumu, je naprosto nereálné, ale dá se bez toho žít. Chcete si kupovat Prahu nebo rovnou celou ČR? :D

Cenobita

Pixma: Náměstí Václava Havla? … šaškárna a Comedia Mundi.