bolak

Kdyby se rozhodl člověk žít bez jídla, pouze prášků, šlo by to?

A pokud ano, které tablety by musel brát aby mu nic nescházelo, které všechny vitamíny a minerály?

Nejlepší odpověď
mosoj

Jak myslíš , že se vyživují nemocní ležící v kómatu. Výživou do žíly !!
Takže není problém pokud by to pacientům nevadilo polikat to v tabletách.

Jedna celodenní výživa do žíly stojí cca 3000 Kč. Viděl jsem na vlastní oči ve špitále.

Další odpovědi
zjentek

  1. šlo, když v tom prášku nebudou syntetické látky
  2. všechny ty, které máš vesměs v „jídle“

Není to nic tak neobvyklého, znám různé formy stravy jako nutného přenosu energie

anonym

Určitě šlo! Ty jsi neviděl polský film " Sexmise" ?!

bolak

zjentek: a to jsou které? třeba mosoj říká že celodenní výživa stojí 3.000, což se mi zdá přehnaný, třeba kdyby sis koupil B-komplex, tak tam máš víc jak 10 vitamínů v jednom, a vyjde tě to ani ne na korunu na den..

bolak

mosoj: no a co všechno se teda musí kupovat? a to člověk nebude vyhublej, když bude žít jenom z tablet?