Michal Kole

Kdyby se instalatérství, železářství někdo vymočil do vystavené mušle, jakby to prodavačka vyčistila, aby byla prodejná

Nejlepší odpověď
fcoop

Úplně stejně,jak by musela vyčistit vystavená kamna,kdyby v nich někdo zatopil.

Rukama.

Ideální by ovšem bylo,vyčistit „to“ tou osobou,která.­.............­..........
Ale máš fajn dotazy........

Další odpovědi
elektrikář

Tento problém mají ve všech novostavbách do té doby než se do instalace pustí voda. Jiná možnost než vypláchnutí a vymytí vyschlých usazenin není.

Doplňuji:
Ono záleží na personálu stavby a možností kam si jít ulevit.

beri49

A kdybys tu mušli koupil, poznal bys to, že byla pochcaná ještě dřív, než jsi do ní močil TY???

Stingo

Vydezinfikovat savem, aby to tam nesmrdělo močí.