Kdyby prisla sance

byt kral ci kralovna,vzali by jste to?

Nejlepší odpověď
Miroslavst

Ani ne, přestože bych skoro žádnou zodpovědnost neměl. Je to jen titul, který však obnáší spoustu starostí s prezentací státu-pardon království.

Další odpovědi
panenka

Ano vzala bych to.

Bumbes

To je relativní, záleží na okolnostech.
V nějakém revolučním regionu plném povstalců určitě ne.
Ale například na nějakém pohádkovém ostrově v Tichomoří určitě ano…

anonym

kdyby to slo jen na zkousku tak jo,ale naporad urcite ne

martina1

Jé to by bylo nádherné,ale jedině s velkým zámkem,krásnou zahradou a houfem služebnictva.­.......Ale musel by panovat mír a né například v době třicetileté války a apodobně.

Jahoda

Nevím. Dlouho bych se rozmýšlela. Jsou v tom různé „pro a proti“…

PostApMan

Ne, nerad si zahravám s cizím osudem/životem, a ještě k tomu s milióny.

Ale možná kdybys sebral trochu odvahy a chtěl být králem …mohl bych hodně věcí změnit, což teď jako obyčejný poddaný/občan nemůžu.

Takže v podstatě ano i ne, vše má svá negativa a pozitiva.

led

Asi bych to brala jako trest. Sešněrovaná protokolem,střežena strážemi. Byla bych jako popelář Doolitl z muzikálu MyFairLady, který byl zvednut do střední vrstvy a byl z toho nešťastnej.

ReHu

Asi ne. Přijde mi to jako OBROVSKÁ zodpovědnost a také ztráta soukromí a svobody. A to já prostě potřebuji.