zjentek

Kdyby přestala fungovat gravitace, vzlétly by kromě mobilhausů i baráky na základech?

Nejlepší odpověď
Drap

Určitě. A sklep bys měl na půdě.

Další odpovědi
Dochy

Pravděpodobně by se nám rozletěla celá Zeměkoule na postupně se rozpouštějící Zeměoblak. Proč myslíš, že by za takové situace zrovna Tvůj dům zůstal stát na místě?

gecco

Ano – nejdříve by z povrchu odlétlo to neupevněné, pak by se při rozpadu litosféry rozlétlo i všechno ostatní, pak by se rozpadl a rozlétl i zbytek zeměkoule…
Postarala by se o to rotace planety…
😉
Naštěstí to nehrozí, protože gravitace, jak ji známe, je základní vlastností hmoty…
😉

Kepler

Nic by nevzlétlo, leda by to obstaral vítr. První co by odfunělo do pryč by byla právě atmosféra, která by asi fšechny neukotvené věci asi vzala sebou. Nebo by se gravitace přesrala natolik, že by začala odpuzovat. To by odlítly i oceány a svrchní vrstvy půdy i s řepou, traktory a zakopanými baráky.

pepe88

Taky mám rád scifi,to by bylo to by se zvedali činky nad hlavu x:D