bolak

Kdyby pes měsíc nežral, byl by schopnej zaútočit na člověka? (s úmyslem ho zpapkat)

Nejlepší odpověď
badisko

podobne jako ty… kdyby jsi mesic nejedl taky by jsi z nejvetsi pravdepodobnosti zautocil na psa s umyslem ho snist .........

Další odpovědi
Lucijej

Byl.
A znám konkrétní případ.

Byl chlápek, který nedával žrát svojí argentinské doze, aby byla ostrý hlídač.
Jednoho dne se podhrabala k sousedovi, a tam se vrhla na dědu a než přijeli policajti, tak mu sežrala nohu a způsobila spousta zranění, na které pak umřel.

briketka10

no myslím si, kdybys nedal žrát těmto všem psovitým z WIKI :
http://cs.wiki­pedia.org/wiki/Pso­vit%C3%AD
tak tě roztraj natotata :))

anonym

Myslíš, jako kdyby neměl přístup ani k vodě? I tak si myslím,že takový pes už sotva bude žít, natož, aby měl sílu ještě někoho papkat, ten by se snad ani nezvedl, pokud by ještě čirou náhodou žil, podle mne je dost nepravděpodobné, si myslím

zjentek

proč ne ..myšteriéři ..třeba jork ..nebo kabelkovití ..třeba čiuaua ,)

Damiana

Jj, zjentek má svatou pravdu. 🙂 Našemu jorkšírovi nedáš oběd ve stanonovenou dobu a máš vidět ten kravál! Případné další spory raději neriskuji, u takového trhače nikdy nevíš…:-)

anonym

Prohlašuji, že určitě. Představím-li si, co bych dokázala po měsíci hladovění já sama, potom bych prchala před takovým hladovcem (asi by nebyl pro mne v bezpečí ani ten pes). Hlad není právě to, co by jakémukoliv živému organizmu dělalo dobře.

briketka10

Bohemico,
já zas objevila ten tvůj až teď a
roztrhalo mi to skoro plíce :D

briketka10

vypadlo mi "h"pardón..

anonym

Tedy briketko, to se dá vysvětlit různě, ta tvoje diskuze! :))

bolak

teda stane se to za život každýmu, ale většina to zamete pod kobereček… (obrazně řečeno)

briketko fandíme tí, za tu odvahu!! ;)

briketka10

bolaku, bolaku,
zás myslíš na kravinky
na hovínka apod..