bolak

Kdyby nastoupil na anglický trůn mužský potomek královského rodu, změnila by se hymna?

Zpívalo by se v ní potom „God Save The King“ nebo by to zůstalo tak jak to je?

Nejlepší odpověď
Jaroušek3

Ano, naposledy se tak zpívalo v roce 1952 Jiřímu VI.

Zdroj: wikipedia

annas

Nějak jsem ale nepochopila odkaz na Wikipedii. Když jsem klikla, objevila se stránka na Viktora z Averyonu… takže šlo o někokoho jiného.

Třeba pro další zájemce vkládám správný odkaz.

http://cs.wiki­pedia.org/wiki/Ji%C5%99%­C3%AD_VI.